Poznaj naszych zawodników - Kasia Wąsek

pon, 11 maja 2015
Tej osoby raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak z pewnością wiele osób z przyjemnością dowie się np. tego na jakim sprzęcie jeździ i o czym (...)

Energia Zwycięzców - Paweł Pyjas

pią, 8 maja 2015
Rozmowa ze zwycięzcą Młodzieżowego Pucharu Polski TAURON Bachleda Ski w kategorii Junior B. Jak wyglądał Twój najlepszy dzień na nartach w (...)

POZNAJ NASZYCH ZAWODNIKÓW - ZUZANNA CZAPSKA

pon, 4 maja 2015
W trzecim odcinku serii "Poznaj naszych zawodników" o najlepszych momentach minionego sezonu, swoim sprzęcie i celach na kolejną zimę odpowiada (...)

Energia zwycięzców - Iza Tylek

śro, 29 kwietnia 2015
Rozmowa z Izabelą Tylek, zwyciężczynią tegorocznego Młodzieżowego Pucharu Polski TAURON Bachleda Ski w kategorii Juniorek (...)

Poznaj naszych zawodników - Szymon Bębenek

pon, 27 kwietnia 2015
W drugim odcinku cyklu "Poznaj naszych zawodników" seria krótkich pytań do 17-latka, który w minionym sezonie "najechał" 34 fis punkty w slalomie (...)

Poznaj naszych zawodników - Daria Krajewska

pon, 20 kwietnia 2015
Po rocznej przerwie wznawiamy cykl "Poznaj naszych zawodników", w którym przybliżamy sylwetki naszych najlepszych alpejczyków. Każdemu z nich (...)

Znamy zwycięzców konkursu na najlepsze narciarskie selfie!

pią, 17 kwietnia 2015
Nadszedł czas na rozstrzygnięcie naszego konkursu na najlepsze narciarskie selfie. Przez ostatnie dwa tygodnie napłynęło do nas przeszło 50 (...)

TAURON Bachleda Ski katalizatorem zmian w polskim narciarstwie

wto, 14 kwietnia 2015
Już od pięciu lat w ramach projektu stworzonego przez Andrzeja Bachledę – Curusia prowadzone są wyjątkowe pod względem skali i założeń (...)

Wywiad z Wojciechem Gajewskim o Zawodach na Starym Sprzęcie

pon, 13 kwietnia 2015
Rozmowa z Wojciechem Gajewskim, trenerem w projekcie TAURON Bachleda Ski oraz jednym z pomysłodawców słynnych Zawodów na Starym Sprzęcie Narciarskim (...)

Konkurs na najlepsze narciarskie selfie!

czw, 2 kwietnia 2015
Powiedzmy sobie to szczerze - „selfie”, czyli autoportret wykonany trzymanym w ręku telefonem lub aparatem fotograficznym, to rodzaj (...)
created by Web Applications