Aktywnie przez cały rok - Daria Krajewska

śro, 17 czerwca 2015
Dla młodych alpejczyków i alpejek związanych z programem TAURON Bachleda Ski sezon trwa cały rok. Koniec rywalizacji na śniegu oznacza tak naprawdę (...)

Alpejczycy rozpoczynają nowy sezon.

pon, 15 czerwca 2015
Zgrupowaniem we Francji polscy alpejczycy związani z projektem TAURON Bachleda Ski rozpoczynają pracowity okres letni, w którym obozy kondycyjne w (...)

Poznaj naszych zawodników - Iwona Kohut

pon, 8 czerwca 2015
Zapraszamy do lektury wywiadu z Iwoną Kohut, trzecią zwodniczką Mistrzostw Polski Juniorów w slalomie (...)

Poznaj naszych zawodników - Wiktor Apola

pon, 1 czerwca 2015
Kolejnym zawodnikiem, z którym rozmawiamy w ramach cyklu "TAURON Bachleda Ski - Poznaj naszych zawodników", jest Wiktor (...)

Energia zwycięzców - podsumowanie cyklu

pią, 29 maja 2015
Myśląc poważnie o sukcesach polskich narciarzy na arenie międzynarodowej należy zwrócić uwagę przede wszystkim na szkolenie młodych talentów. To (...)

Poznaj naszych zawodników - Maciek Regiel

pon, 25 maja 2015
Jak w każdy poniedziałek w ostatnim czasie, publikujemy krótką rozmowę z jednym z młodych zawodników wspieranych przez program TAURON Bachleda Ski. (...)

Energia Zwycięzców - Jan Guńka

czw, 21 maja 2015
Rozmowa z Jankiem Guńką, zwycięzcą Młodzieżowego Pucharu Polski TAURON Bachleda Ski w kategorii Junior C.   Jak wyglądał Twój najlepszy (...)

Narciarski piknik na Kępie Potockiej

wto, 19 maja 2015
Odbywający się 23 maja w Warszawie Piknik Olimpijski będzie już tradycyjnie okazją do spotkania z grupą najzdolniejszych polskich alpejczyków. W (...)

Poznaj naszych zawodników - Piotr Habdas

pon, 18 maja 2015
Bohaterem dzisiejszej rozmowy jest Piotr Habdas, zdobywca srebrnego medalu w super gigancie i brązowego w gigancie w czasie Mistrzostw Polski (...)

Energia Zwycięzców - Aniela Sawicka

śro, 13 maja 2015
Tuż po ostatnich zawodach tego sezonu w Kluszkowcach udało nam się porozmawiać z Anielą Sawicką, zwyciężczynią tegorocznego Młodzieżowego Pucharu (...)
created by Web Applications