Wesołych Świąt!

wto, 22 grudnia 2015
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałych dni na śniegu w Nowym Roku życzy Andrzej Bachleda-Curuś wraz z ekipą TAURON Bachleda Ski. (...)

Video podsumowujące 5 lat działalności TAURON Bachleda Ski

wto, 22 grudnia 2015
Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym podsumowujemy 5 lat działalności TAURON Bachleda Ski. Programu stworzonego przez Andrzeja Bachledę-Curusia, (...)

"Mam pewien dług do spłacenia"

wto, 24 listopada 2015
Relacja z konferencji prasowej TAURON Bachleda Ski, która odbyła się w dniu dzisiejszym (24.11.2015) w Centrum Olimpijskim w (...)

Konferencja prasowa TAURON Bachleda Ski

wto, 17 listopada 2015
W dniu 24 listopada 2015 r. o godzinie 12:00 w Centrum Olimpijskim przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa, podczas (...)

W stronę ujednoliconego systemu szkolenia alpejczyków

wto, 20 października 2015
Współpraca TAURON Bachleda Ski, trenerów i Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem i Szczyrku. Główną ideą przyświecającą programowi TAURON (...)

Potencjał, w który warto inwestować

pon, 24 sierpnia 2015
Trenerzy nie kryją zadowolenia po kolejnym letnim zgrupowaniu teamu TAURON Bachleda Ski. W zorganizowanym wspólnie z PZN wyjeździe do hali (...)

Z Passo dello Stelvio na ścianę Gliczarów

śro, 5 sierpnia 2015
Alpejczyk Maciek Bydliński robi krótką przerwę w letnich treningach na alpejskich lodowcach, by wystartować w Tour de Pologne Amatorów. Będzie to (...)

Uprawianie sportu daje chęć do życia!

wto, 7 lipca 2015
Karolina Riemen – Żerebecka, 10 zawodniczka Mistrzostw Świata i klasyfikacji generalnej Pucharu Świata FIS w skicrossie, opowiada o swoim (...)

Aktywnie cały rok - SZYMON BĘBENEK

wto, 30 czerwca 2015
O sezonie narciarskim, który trwa od maja do kwietnia i letnich przygotowaniach, opowiada jeden z najzdolniejszych młodych alpejczyków w (...)

AKTYWNIE PRZEZ CAŁY ROK - IWONA KOHUT

pon, 22 czerwca 2015
O swoich najlepszych wynikach, przygotowaniach do kolejnego sezonu, diecie, ulubionych ćiwczeniach i bieganiu, opowiada młoda, zdolna zawodniczka z (...)
created by Web Applications