Łuczak, Soons i Michalik z podwójnym zwycięstwem w Suchym!

sob, 16 stycznia 2016
14 i 15 stycznia w Suchym odbyła się druga w tym sezonie impreza dla młodych alpejczyków. Najlepsi narciarze i narciarki młodego pokolenia dwukrotnie (...)

Walka o Audi rozpoczęta!

pią, 15 stycznia 2016
W piątek (15 stycznia) przeszło 70 studentek i studentów z kilkunastu polskich szkół wyższych wzięło udział w pierwszej tegorocznej edycji AZS Winter (...)

Audi partnerem TAURON Bachleda Ski!

pią, 15 stycznia 2016
Wraz z początkiem nowego roku do grona oficjalnych partnerów największego narciarskiego projektu w Polsce dołączyła znana marka samochodowa - Audi. (...)

Studenci na start!

śro, 13 stycznia 2016
Już w najbliższy piątek w Kluszkowcach staruje 13. edycja AZS Winter Cup. Cykl akademickich zawodów narciarskich, pod patronatem projektu TAURON (...)

Slalomiści rywalizowali na Harendzie!

pon, 11 stycznia 2016
W ubiegłą sobotę na stoku zakopiańskiego ośrodka narciarskiego Harenda odbyły się pierwsze w tym sezonie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w (...)

Energetycy rozpoczynają sezon!

nie, 10 stycznia 2016
W sobotę wystartowała 5. edycja Pucharu Energetyków, czyli narciarskich zawodów dla pracowników Grupy TAURON. 9 stycznia spotkali się oni, po raz (...)

Młodzi zakopiańczycy zdominowali rywalizację w Czarnej Górze

sob, 9 stycznia 2016
Aż 11 razy w ciągu dwóch dni zmagań stawali na podium Młodzieżowego Pucharu Polski w Czarnej Górze zawodnicy i zawodniczki zakopiańskich klubów (...)

Najlepsi narciarze-amatorzy rywalizowali w Zwardoniu

pią, 8 stycznia 2016
W piątek, 8 stycznia, na stoku stacji Zwardoń Ski rywalizowali najlepsi polscy narciarze – amatorzy. Blisko 90 zawodników i zawodniczek stanęło (...)

Pierwsze starcie w Czarnej Górze

śro, 6 stycznia 2016
We wtorek, 5 stycznia, przeszło 120 zawodników i zawodniczek stanęło na starcie eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów w narciarstwie alpejskim, które (...)

Sprawdź, gdzie w tym tygodniu można rywalizować na nartach

pon, 4 stycznia 2016
Wraz z początkiem stycznia rusza kolejny, szósty już sezon narciarskich zmagań pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski. Kilkadziesiąt stoków w (...)
created by Web Applications