Klaudia Górecka i Karol Miśkowiec najszybsi w Wiśle!

sob, 30 stycznia 2016
W piątek (29 stycznia) w Wiśle odbyły się eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w slalomie. Przeszło 60 zawodników i zawodniczek walczyło o (...)

Od piątku do niedzieli aż 5 narciarskich imprez!

czw, 28 stycznia 2016
W nadchodzący weekend pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski odbędzie się aż 5 imprez narciarskich.   piątek (29 (...)

Henryk-Ski gospodarzem Pucharu Energetyków w Krynicy

czw, 28 stycznia 2016
W sobotę na stoku Henryk-Ski w Krynicy-Zdroju odbędzie się drugi tej zimy Puchar Energetyków. Na liście startowej rekordowa liczba – przeszło (...)

Reprezentantka Polski na X Games!

śro, 27 stycznia 2016
Rozmowa z Karoliną Riemen-Żerebecką przed wylotem do USA, gdzie jako jedyna z polek weźmie udział w prestiżowych zawodach X Games. Będzie to już 20. (...)

Najlepszy freeskier dołącza do TAURON Bachleda Ski

wto, 26 stycznia 2016
Rozmowa ze Szczepanem Karpielem – 26-letnim zakopiańczykiem, siedmiokrotnym Mistrzem Polski we Freeskiingu, który właśnie dołączył do programu (...)

Krzysztof Kania najszybszy w Mistrzostwach Polski Amatorów!

pon, 25 stycznia 2016
Ostatni weekend obfitował w narciarskie emocje. Wszystko za sprawą dwóch eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów w slalomie gigancie. W sobotę (...)

Dzień rywalizacji w Istebnej!

pią, 22 stycznia 2016
W piątek, 22 stycznia, w ośrodku narciarskim Złoty Groń w Istebnej odbyły się dwie imprezy pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski. Pasjonaci (...)

Weekendowe narciarskie szaleństwo

czw, 21 stycznia 2016
Od piątku do niedzieli na południu Polski odbędą się aż cztery imprezy pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski. Po razu drugi w tym sezonie (...)

Mali narciarze powalczą pod okiem mistrza!

śro, 20 stycznia 2016
W niedzielę (31 stycznia) w ośrodku narciarskim Henryk-Ski, w centrum Krynicy-Zdroju, odbędzie się pierwszy w tym sezonie Puchar TAURONKA. To już (...)

Robert Zubek ponownie najlepszy!

pon, 18 stycznia 2016
W niedzielę na stoku stacji narciarskiej Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach odbyły się trzecie w tym sezonie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w (...)
created by Web Applications