Anna Berezik bezkonkurencyjna w Zawoi!

pią, 12 lutego 2016
W piątek (12 lutego) kilkudziesięciu reprezentantów polskich szkół wyższych spotkało się na stoku stacji Mosorny Groń w Zawoi w czwartej tegorocznej (...)

5. Puchar TAURONKA już 21 lutego w Sieprawiu!

czw, 11 lutego 2016
W niedzielę (21 lutego) po raz drugi tej zimy mali alpejczycy staną na starcie Pucharu TAURONKA. Popularne zawody dla najmłodszych pasjonatów (...)

Sezon na półmetku!

śro, 10 lutego 2016
Tej zimy pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski odbyło się już 20 różnego rodzaju imprez narciarskich. Blisko 2000 pasjonatów białego szaleństwa (...)

Zmiana terminu Pucharu TAURONKA!

śro, 10 lutego 2016
W związku z panującymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zdecydowaliśmy się przenieść drugi tegoroczny Puchar TAURONKA na nadzielę 21 (...)

Zacięta rywalizacja alpejczyków w eliminacjach MPA!

pon, 8 lutego 2016
W miniony weekend na południu Polski odbyły się dwie narciarskie imprezy pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski. W sobotę pasjonaci dwóch desek (...)

Studenckie starcie na Harendzie!

pią, 5 lutego 2016
W piątek (5 lutego) studenci i studentki spotkali się na zakopiańskiej Harendzie w czasie trzeciego tegorocznego przystanku akademickich zawodów AZS (...)

Sezon narciarskich imprez w pełni!

czw, 4 lutego 2016
Na najbliższych kilka dni zaplanowane są trzy imprezy pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski. Narciarzy gościć będą: zakopiańska Harenda, (...)

To był narciarski weekend na polskich stokach!

pon, 1 lutego 2016
Ostatnie dni przyniosły wiele sportowych emocji. Blisko 200 alpejczyków wzięło udział w dwóch imprezach z cyklu Mistrzostw Polski Amatorów w (...)

Marcin Kaszyca bezkonkurencyjny w Krynicy!

nie, 31 stycznia 2016
W sobotę (30 stycznia) w Krynicy-Zdroju odbył się drugi tej zimy Puchar Energetyków w narciarstwie alpejskim. Przeszło 70 pasjonatów białego (...)

Karolina Riemen-Żerebecka 7. na X Games!

nie, 31 stycznia 2016
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła 7. miejsce w konkurencji ski-cross, rozegranej w ramach 20. edycji X Games w Aspen w USA. Najlepsza polska narciarka (...)
created by Web Applications