Karolina Riemen Żerebecka 8. w Pucharze Świata w Korei Płd.!

nie, 28 lutego 2016
Karolina Riemen Żerebecka zajęła w niedzielę (28 lutego) 8. miejsce w zawodach Pucharu Świata rozegranych w PyeongChang w Korei Południowej, gdzie w (...)

Gwiazdy, z którymi będzie można zmierzyć się na stoku!

pią, 26 lutego 2016
W sobotę 27 lutego TAURON Bachleda Ski zaprasza wszystkich pasjonatów narciarstwa alpejskiego do Małego Cichego. Właśnie tam odbędzie się pierwsza (...)

Katarzyna Hreśka i Michał Michalik najlepsi w Ustrzykach!

pią, 26 lutego 2016
W dniach 24-25 lutego młodzi alpejczycy rywalizowali w Ustrzykach Dolnych. W kolejnym przystanku Młodzieżowego Pucharu Polski TAURON Bachleda Ski (...)

Finałowe starcie w Pucharze Energetyków!

czw, 25 lutego 2016
W niedzielę 28 lutego po raz ostatni w tym sezonie pracownicy Grupy TAURON staną do rywalizacji w konkurencjach alpejskich. Gospodarzem finałowej (...)

Mistrzowie Krakowa w narciarstwie alpejskim wyłonieni!

wto, 23 lutego 2016
W sobotę 20 lutego odbyły się eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w slalomie gigancie. Przeszło 70 narciarzy i narciarek zmierzyło się w dwóch (...)

Narty z gwiazdami!

nie, 21 lutego 2016
W sobotę 27 lutego TAURON Bachleda Ski zaprasza wszystkich pasjonatów narciarstwa alpejskiego do Małego Cichego. Właśnie tam odbędzie się pierwsza (...)

Deszczowa rywalizacja na Harendzie

sob, 20 lutego 2016
W piątek (19 lutego) kilkudziesięciu studentów spotkało się na zakopiańskiej Harendzie w ostatnich w tym sezonie eliminacjach AZS Winter Cup. Już za (...)

Zmiana terminu Pucharu TAURONKA!

śro, 17 lutego 2016
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne byliśmy zmuszeni do zmiany daty drugiego Pucharu TAURONKA. Nowy termin podamy wkrótce. Więcej (...)

Alpejczycy powrócili do rywalizacji w MPP!

śro, 17 lutego 2016
Juniorzy B i C zmierzyli się w slalomie gigancie oraz slalomie w Białce Tatrzańskiej. Zawody zostały rozegrane na trasie FIS w największym ośrodku (...)

Decydujące starcie w eliminacjach Mistrzostw Polski Amatorów!

pon, 15 lutego 2016
W niedzielę (14 lutego) kilkudziesięciu narciarzy i narciarek stanęło na starcie eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów w slalomie, które odbyły się (...)
created by Web Applications