Mistrzowie Polski Amatorów w slalomie wyłonieni!

pon, 7 marca 2016
W niedzielę, 6 marca, w ośrodku narciarskim Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach blisko 70 narciarzy i narciarek zmierzyło się na trudnej technicznie, (...)

Puchar TAURONKA 12 marca na Harendzie!

pon, 7 marca 2016
Znamy datę drugiego Pucharu TAURONKA! Zawody odbędą się w najbliższą sobotę - 12 marca - na stoku stacji narciarskiej Harenda w Zakopanem. Zgłoszenia (...)

Znamy Mistrzów Polski Amatorów w slalomie gigancie!

sob, 5 marca 2016
W sobotę, 5 marca, na stoku stacji Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach odbył się finał Mistrzostw Polski Amatorów w narciarstwie alpejskim w konkurencji (...)

Kto zwycięży w Mistrzostwach Polski Amatorów?

pią, 4 marca 2016
Już w najbliższy weekend (5-6 marca) w ośrodku narciarskim Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach odbędzie się finał najważniejszego cyklu zawodów dla (...)

Szczepan Karpiel 2. w Russian Freestyle Games!

czw, 3 marca 2016
Szczepan Karpiel zajął 2. miejsce podczas zawodów Russian Freestyle Games. Impreza odbyła się w miniony weekend w rosyjskim kurorcie “Słoneczna (...)

Puchar Bachledów - międzypokoleniowa rywalizacja drużynowa!

śro, 2 marca 2016
To będzie wyjątkowe święto narciarstwa alpejskiego! W niedzielę, 13 marca br., na stoku Bania w Białce Tatrzańskiej odbędzie się druga edycja (...)

Mateusz Habrat wygrywa Audi A1!

śro, 2 marca 2016
We wtorek (1 marca) w ośrodku narciarskim Harenda 10. najlepszych zawodników i zawodniczek stoczyło walkę o nagrodę główną studenckiego cyklu AZS (...)

Znamy najlepszych narciarzy - energetyków!

wto, 1 marca 2016
W niedzielę na stoku stacji Małe Ciche odbył się finał tegorocznego Pucharu Energetyków, czyli narciarskich zawodów dla pracowników Grupy TAURON. W (...)

Emocjonujące zakończenie ferii!

pon, 29 lutego 2016
Ostatni weekend ferii zimowych obfitował w sportowe emocje, związane ze startami alpejczyków na polskich stokach. Rywalizacja rozpoczęła się już w (...)

Gwiazdy na stoku w Małym Cichym!

nie, 28 lutego 2016
W sobotę 27 lutego wiele znanych osobowości show-biznesu gościło na stoku stacji narciarskiej Małe Ciche podczas zawodów STAR-Am, zorganizowanych pod (...)
created by Web Applications