Relacja video z Pucharu Bachledów!

śro, 1 kwietnia 2015
28 marca na stoku Kotelnicy Białczańskiej odbyły się pierwsze w historii międzypokoleniowe drużynowe zawody narciarskie – Puchar Bachledów. (...)

Zdobywcy Młodzieżowego Pucharu Polski wyłonieni!

pon, 30 marca 2015
W czwartek i piątek (26-27 marca) odbyły się ostatnie w tym sezonie zawody Młodzieżowego Pucharu Polski TAURON Bachleda Ski. W ośrodku narciarskim (...)

Wielkie emocje w pierwszym Pucharze Bachledów!

pon, 30 marca 2015
W sobotę 28 marca w Białce Tatrzańskiej odbyła się wyjątkowa impreza narciarska. Dziewięćdziesięciu wyśmienitych zawodników rywalizowało w pierwszych (...)

Puchar Bachledów już jutro!

pią, 27 marca 2015
W sobotę 28 marca na stoku stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej zostaną rozegrane pierwsze w historii drużynowe zawody (...)

Decydujące rozstrzygnięcia w Młodzieżowym Pucharze Polski

pon, 23 marca 2015
Już w najbliższy piątek poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Młodzieżowego Pucharu Polski TAURON Bachleda Ski. Na stoku stacji narciarskiej (...)

Pierwszy Puchar Bachledów

śro, 18 marca 2015
Puchar Bachledów  – pierwsza, międzypokoleniowa rywalizacja drużynowa w narciarstwie alpejskim.  To będzie wyjątkowe zakończenie (...)

Znamy Mistrzów Polski Amatorów w slalomie gigancie

pon, 16 marca 2015
W sobotę, 14 marca, na stoku w Suchym odbył się finał Mistrzostw Polski Amatorów w narciarstwie alpejskim w konkurencji slalom gigant. Przeszło 150 (...)

Młodzi alpejczycy rywalizowali w Białce

pią, 13 marca 2015
W dniach 11-13 marca na stoku Kotelnicy Białczańskiej trzykrotnie spotkali się juniorzy rywalizujący w Młodzieżowym Pucharze Polski TAURON Bachleda (...)

Finałowe starcie w Mistrzostwach Polski Amatorów

czw, 12 marca 2015
W nadchodzącą sobotę 14 marca na Kasprowym Wierchu po raz 14. tej zimy, w finałowym starciu, spotkają się zawodnicy startujący w MPA PZN w (...)

Trzy dni młodzieżowych zmagań w Białce

wto, 10 marca 2015
Od środy 11 marca do piątku 13 marca na trasie FIS w Białce Tatrzańskiej rywalizować będą alpejczycy biorący udział w Młodzieżowym Pucharze Polski (...)
created by Web Applications